(0:1)
MFK Rózsahegy - DAC 1904
Niké Liga, rájátszás, 3.forduló • pé 29.3.2024, 17:30 • MFK Ružomberok
Gólok: 38. Koné 0:1 , 60. Tučný 1:1
Játékvezető: LukᚠDzivjak • Asszisztensek: František Ferenc, Dušan Štofik • Néző: 1613
90+4
Herc találja el rosszul, erőtlenül a labdát a 16-os vonalán. Nem jut el apajig a bőrgolyó.
90
Hat percünk van még, hogy eldöntsük a három pont sorsát.
89
Csere a MFK Ružomberok-nél/nál:
lemegy Boďa, bejön Jackuliak.
87
Popovićnak kell fognia egy távoli lövést miután lecsillapodik a lapjárás. Folyamatos játékról már nem lehet beszélni, ideges a hajrá, rengeteget szól a síp. Most épp az egyik hazai kap görcsöt, ápolni kell.
86
Sárga lap a csapatnak MFK Ružomberok (Selecký, Gerec).
85
Tučnýt könyöklés miatt állítja ki a bíró. Brunetti arcába tette bele a könyökét a gólszerző. Dzivjak játékvezető előbb csak sárgát adott neki, majd a VAR után a pirosat.
84
Sárga lap a csapatnak MFK Ružomberok (tučný).

Sárga lap a csapatnak FK DAC Dunaszerdahely 1904 (Brunetti).
83
Kettészakad a pálya, helyzet sz aegyik majd a másik oldalon is. És az indulatokkal sem bírnak báran.
77
Sárga lap a csapatnak MFK Ružomberok (Mojžiš).
76
Mozgalmasabb, több izgalmat rejtő ez a félidő, mint az első volt, de már csak 15 perc van hátra a rendes játékidőből, és még mindig egál az állás.
73
Goure hatalmas helyzetet hagy ki: a kapusba rúgja a százszázalékos ziccert, amelybe egy védelmi hiba után kerül. A lövés pillanatában a labda is megadja magát, és kilyukad.
73
Töredeetté válik a játék a folyamatos szabálytalankodások miatt.
71
Kharatin kemény belépője után – Lavrinčíkba szállt bele – elszabadulnak kissé az indulatok, a bíró pedig nem sáfárkodik a sárga lapok kiosztásával.
70
Sárga lap a csapatnak MFK Ružomberok (Zsigmund).
69
69
Sárga lap a csapatnak MFK Ružomberok (Smetana).
68
Sárga lap a csapatnak FK DAC Dunaszerdahely 1904 (Kharatin).
68
Mindkét edző a kispadon ülökhöz nyúl, hátha ők hozzák majd a várt gólt.
67
lemegy Koné, bejön Jürgens.
66
Popvić tornázza ki Boďa léc alá tartó labdáját. Kis háján vezetéshez jutott a Rózsahegy! Vigyázzunk, fiúk!
65
lemegy Luterán, bejön Zsigmund.
63
Most mintha előről kezdődnek a mérkőzés. Herc és Múdry ütközik közben. Kemény volt, de nincs szükség ápolásra.
61
lemegy Hladík, bejön Gerec.
60
Egyenlő az állás. Tučný fantasztikusan eltalált labdáját nincs esélye védeni Popovićnak – 1:1
60
A Ruzemberok gólt szerzett!
Gólszerző TUČNÝ.
58
Szabadrúgáshoz jut a hazai csapat. Kacharaba megmozdulását fújja le a bíró. Nagyjából 20 méter a távolság, négytagú sorfalat kér Popović.
57
lemegy Redzic, bejön Goure.
56
Helyzet! Vitális az alapvonalról íveli át a labdát a hosszúra, ahol a senki által nem fogott Mendez ballábas kapáslövéssel veszi célba a hazai kaput, de apaj remek reflexszel teszi bele a kezét a labdába.
55
Kacharaba ütközik össza Hladíkkal a kezdőkörben, miközben Goure készülődik pályára állni.
52
Megint Andzouana próbálkozik, ez viszont nem a legjobb megoldás: lövésnek gyenge, beadásnak pontatlan.
51
Andzuana keresi a centerbe betett labdával Konét, hogy megrúgassa vele második gólját is, de megelőzi őt a védője.
50
A hazai csapatnak kell futnia az eresmény után. Mi akkor sem lennénk elégedetlenek, ha ezzel az eredménnyel zárulna mérkőzés. De azért, ha lehet, rúgjunk még újabb gól(ok)at! Hajrá DAC!
46
lemegy Šefčík, bejön Tučný.
46
45+2
45+1
Egy szöglet még mindenképp belefér. Vitális beadása jó helyre érkezik, de sajnos kifejelik a narancs mezesek.
45
2 perc resz a ráadás. Közben Popović húz le egy magas labdát a levegőből. Rég jutott el hozzá a labda, és reméljük, ez így is marad a folytatásban is.
44
Nagyon gyeng minőségű a pálya talaja, de úgy tűnik, az első félidőben mi tudtunk jobban alkalmazkodni ehhez. Hamarosan befejeződik az első játékrész.
38
Koné megszerzi első gólját csapatunk színeiben – 0:1
A jobb oldali kapufa mellé helyezte a labdát.
38
A Dunaszerdahely gólt szerzett!
A büntetőt értékesítette KONE
36
Dzivjak játékvezető 11-est ítél a VAR segítségével. Az egyik hazai játékos kézzel ért a labdához, amit csak a videószobában ülő bírók láttak, akik jelezték a sporinak, hogy nézze vissza az esetet.
35
Az akció után is nálunk még a labda, de újabb helyzet már nincs.
34
Ez most már egyre veszélyesebb! Redzic mutatkozik a 16-os jobb oldalán, beadása is nagyszerű, Kone meg is próbálkozik a labda kapuba juttatásával, de mindkét próbálkoázását blokkolják.
33
Konéról feledkeznek meg a rózsahegyiek, mintegy 20 méteren keresztül egyedül vezeti a labdát a bal oldalon, de elől csak Redzic cirkál, és sajnos a kulcspassz már nem jó, a fölényben lévő védelmi vonalé lesz a labda.
32
Ez elmúlt percekben sikerült átvennünk a játék irányítását, és egyre többször vagyunk a támadóharmadban.
29
Ismét előttünk a lehetőség! Redzic alapvonalról visszatett labdájáből Herc szerezhetne gólt, ha jobban találja el a labdát, de az lecsúszik a lábáról, és végül kapu mellé száll. Ez a helyzet pedig gólért kiáltott!
27
De csak idáig! Vitális magabiztosan tüzel, mielőtt megnyílik előtte a terület. A mindössze 19 éves apaj viszont jó helyen várja a labdát.
25
Sokatmondó statisztikai adat: a kaput eltaláló lövések száma mindkét oldalon nulla.
20
Az egyik oldalon mintha egy sárga, a másikon pedig egy narancssárga autóbusz parkolt volna be a két kapu elé. Taktikai harc folyik a pályán, gólhelyzet nélkül. Az egyik csapat a másik hibájára vár.
17
Az első szögletünket követően magabiztosan takarít a hazai védelem a kapu előtt.
16
Andzouana negyedik centere sem talál társat a 16-osban. A hátulsól érkező hosszú átadásokkal azonban rendre őt keresik.
11
Lyuk támad a védelmünkben, ezt használja ki a hazai Šefčík, de nem túl határozott, Vitális pedig védőmunkát végez, és felszabadít. Az eddig eltelt játékidőben ez volt a legnagyobb veszély a kapunkra.
10
A vendégszektorban ezúttal 108 sárga-kék szurkoló foglal helyet, és szurkol a csapatnak.
8
Három védővel játszunk hátul, épp ők passzolgatnak most egymás közt, majd egy hosszú indítás után Andzouna kapja a passzt, a beadás is összejön neki ismét, de ezúttal is apaj kezében köt ki a labda.
6
Andzouana beadása után nálunk marad a labda, majd vissza is kerül csapatkapitányunkhoz, aki másodjára is próbálkozik. Ez már jobb kísérlet, de még mindig nem tökéletes, mert apaj lehúzza a levegőből.
5
Brunetti és Mendez közös erővel akadályozza meg, hogy Hladík a sarokból beadja a labdát.
2
Koné kap a fejéhez, miután Gabriellel ütközik a pálya közepén, rövid ápolás után azonban folytatódik a játék. Nem volt szabálytalan a hazai játékos belépője.
1
A hazaiak narancssárga mezben és fekete nadrágban, mi talpig sárgában jöttünk ki az öltözőből. A pálya talaja hagy némi kívánnivalót maga után, de emiatt nem marad el a mérkőzés.
Élénk szélben kezdődik majd ez a mai nagypénteki csata. A kezdőcsapatok már ismertek, Dzivjak játékvezető hamarosan a sípjába fúj, és kezdődik a találkozó nagyon fontos három bajnoki pontért.
Csapatunk ma a felsőház ötödik helyezettjével csap össze. A Rózsahegy 3 ponttal van lemaradva tőlünk. Szeretnénk, ha ez a különbség ma 6 pontosra nőne. Kövesse hamarosan kezdődő élő szöveges közvetítésünket!
Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 17:30-kor kezdődik.